W czym mogę pomóc?
Odpiszemy lub oddzwonimy do Ciebie.

Cennik Wybierz kategorię

Cennik usług – telewizory

Rodzaj usługi
TV do 55”
TV 55”-70”
Powyżej 70”
Ekspertyza techniczna 160zł 200zł 300zł
Usługa serwisowa 160zł 200zł 300zł

* W przypadku potwierdzenia usterki komponentowej cena usługi będzie zależna od ceny części i pozostałych czynników wpływających na cenę.

Ekspertyza techniczna

Nasz serwis ma uprawnienia do wykonywania ekspertyz stanu technicznego wszystkich urządzeń elektronicznych, które trafiają do nas w ramach nadanych autoryzacji. Takie ekspertyzy bywają potrzebne do dochodzenia odszkodowania czy wycenienia sprzętu. Wyróżnia nas to, że kosztorys naprawy tworzymy wyłącznie w oparciu o ceny oryginalnych podzespołów. Obsługa jest realizowana w systemie door-to-door (odbiór, diagnostyka i dostawa) – technik serwisu przyjedzie pod wskazany adres i dokona ekspertyzy na miejscu lub odbierze telewizor do weryfikacji w warunkach serwisowych.

Zamów serwis

Usługa serwisowa

Obsługa jest realizowana w systemie door-to-door (odbiór, diagnostyka i dostawa) – technik serwisu przyjedzie pod wskazany adres i dokona ekspertyzy na miejscu lub odbierze telewizor do weryfikacji w warunkach serwisowych. Cena minimalna obejmuje naprawy proste tj. naprawa oprogramowania, przywrócenie ustawień fabrycznych, konfiguracja.

Zamów serwis
Rodzaj usługi
Pakiety
TV do 49”
TV 50”-70”
TV 70”-85”
Powyżej 85”
Montaż i konfiguracja
Cena usługi nie obejmuje ceny zakupu wieszaka ściennego do telewizora; Pakiety nie obejmują usługi zamaskowania przewodów doprowadzających zasilanie i sygnał odbiornika telewizyjnego z użyciem listwy natynkowej (maskownicy.
Pakiet I + II 160zł 200zł 400zł Zapytaj o cenę
Pakiet III 200zł 250zł 500zł Zapytaj o cenę
Pakiet IV 300 zł 400 zł 700zł Zapytaj o cenę
Pakiet I

1.Transport

2.Wniesienie i ustawienie sprzętu (wniesienie sprzętu do domu Klienta, rozpakowanie, przykręcenie podstawy, ustawienie we wskazanym miejscu, wyniesienie opakowania)

3.Wniesienie i ustawienie sprzętu (wniesienie sprzętu do domu Klienta, rozpakowanie, przykręcenie podstawy, ustawienie we wskazanym miejscu, wyniesienie opakowania)

Pakiet II

Pełen zakres z pakietu I

+

4.Podłączenie TV (podłączenie do istniejącej instalacji antenowej i elektrycznej, uruchomienie, wyszukanie kanałów, uruchomienie i sprawdzenie sterowania pilotem, uruchomienie odbioru sygnału telewizyjnego, zaprogramowanie dostępnych kanałów cyfrowej telewizji naziemnej, sprawdzenie jakości obrazu i dźwięku)

Pakiet III

Pełen zakres z pakietu II

+

5.Podłączenie TV do internetu (do domowej sieci WiFi)

Pakiet IV

Pełen zakres z pakietu III

+

6.Montaż na ścianie (zabezpieczenie miejsca montażu folią, wywiercenie otworów wiertarką bezpyłową i osadzenie kołków rozporowych (kołki standardowe w cenie usługi), przymocowanie uchwytu ściennego (nie zawarty w cenie usługi), osadzenie telewizora i sprawdzenie stabilności. Maksymalna wysokość montażu urządzenia to 180 cm.

© 1995-2023 CS MIK All rights reserved