W czym mogę pomóc?
Odpiszemy lub oddzwonimy do Ciebie.

Doskonale rozumiemy, że w dzisiejszym świecie każdy dzień bez dostępu do np. telewizora, smartfona czy komputera, może generować straty finansowe i spadek satysfakcji z urządzenia.

Misja oparta na 6 filarach:

Misją Centrum Serwisowego MIK jest zagwarantowanie Klientom, zarówno biznesowym, jak i indywidualnym, najwyższej jakości obsługi w zakresie diagnozowania i usuwania wszelkich usterek w urządzeniach elektroniki użytkowej. Doskonale rozumiemy, że w dzisiejszym świecie każdy dzień bez dostępu do np. telewizora, smartfona czy komputera, może generować straty finansowe i spadek satysfakcji z posiadanego urządzenia.

Dlatego wdrożyliśmy system pracy, który bazuje na 6 filarach:

Bezkompromisowa jakość
Nie interesują nas półśrodki. Stawiamy na najlepsze oryginalne podzespoły. Stale inwestujemy w nowoczesne rozwiązania technologiczne oraz szkolenia pracowników, aby zagwarantować jakość adekwatną do oczekiwań Klientów.
Inteligentne rozwiązania
Zbudowaliśmy własny dział informatyczny, aby stale aktualizować rozwiązania IT do obsługi najbardziej zaawansowanych projektów. Jednym z efektów jest wdrożenie nowoczesnej platformy do zarządzania zleceniami, raportowania i controllingu, dzięki której m.in. zapewniamy sprawną obsługę Klientów na terenie kraju i Europy.
Doświadczenie
Działamy na rynku już prawie 30 lat. Nie znamy pojęcia pracy „na oko”. W diagnozowaniu usterek kierujemy się wyłącznie wiedzą i doświadczeniem. Zatrudniamy znakomitych, certyfikowanych techników, którzy mają do dyspozycji zaawansowany sprzęt diagnostyczny i naprawczy. Dzięki temu możemy zagwarantować prawidłowe wskazanie źródła awarii i jej trwałe usunięcie.
Wysoka konkurencyjność
Jesteśmy liderem w branży profesjonalnych serwisów elektroniki użytkowej, sukcesywnie zdobywamy kolejne autoryzacje i podążamy za trendami. Rozumiemy zasadę, że w świecie zaawansowanych technologii teraźniejszość jest już przeszłością.
Profesjonalna obsługa Klienta
Wierzymy, że żadne certyfikaty nie zastąpią faktycznego zrozumienia potrzeb Klienta i rzetelnej pracy na jego rzecz. Sami wyznaczamy sobie wysokie standardy, wśród których kluczowe jest indywidualne podejście do każdego Klienta.
Dobre relacje
Jesteśmy dumni z tego, że Centrum Serwisowe MIK jest kojarzone z wyjątkową solidnością i stało się naturalnym wyborem dla największych korporacji i czołowych dystrybutorów. Fundamentalne znaczenie mają dla nas dobre relacje w codziennej pracy i w biznesie. Dzięki nim możemy świadomie i rzetelnie realizować wspólny cel – satysfakcja Klienta.
© 1995-2023 CS MIK All rights reserved