W czym mogę pomóc?
Odpiszemy lub oddzwonimy do Ciebie.
Naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne
Powierzając nam naprawę masz pewność, że Twój sprzęt jest zawsze w najlepszych rękach. Posiadamy autoryzacje do wykonywania obsługi gwarancyjnej sprzętu elektronicznego czołowych Producentów.
Doradztwo serwisowe
Specjalnie z myślą o naszych Klientach indywidualnych uruchomiliśmy profesjonalne Call Center, które udziela szczegółowych informacji na temat zakresu i czasu naprawy oraz wskazuje najwygodniejsze formy dostarczenia sprzętu do serwisu.
Pomoc w montażu i konfiguracji
Skorzystaj z naszej obsługi, by fachowo podłączyć, zamontować i skonfigurować swój nowy sprzęt RTV. Wcześniej odbierzemy Twój nowy telewizor ze sklepu i dostarczymy do domu. Specjaliści Centrum Serwisowego MIK są do dyspozycji Klientów.
Eskpertyzy techniczne
Nasz serwis ma uprawnienia do wykonywania ekspertyz stanu technicznego wszystkich urządzeń elektronicznych, które trafiają do nas w ramach nadanych autoryzacji. Takie ekspertyzy bywają potrzebne do dochodzenia odszkodowania czy wycenienia sprzętu.
Door-to-door
Stawiamy na wygodę i bezpieczeństwo naszych Klientów, dlatego niemal każde zlecenie serwisowe realizujemy w systemie door-to-door. Zarejestruj zlecenie w naszym systemie w 4 prostych krokach, a resztą zajmiemy się my.
© 1995-2023 CS MIK All rights reserved