W czym mogę pomóc?
Odpiszemy lub oddzwonimy do Ciebie.

Centrum Serwisowe MIK to ekspert w dziedzinie kompleksowych rozwiązań dla sektora usług serwisowych.

Fundament i zrównoważony rozwój

Sukcesywnie zdobywaliśmy doświadczenie i rozwijaliśmy nasze zaplecze technologiczne, aby zawsze nadążać za bardzo dynamicznym rozwojem branży. Nie mogliśmy przewidzieć, że za kilkanaście lat cały świat będzie korzystać z urządzeń w technologii smart. Nie chcieliśmy jednak tego przegapić.

2002 rok
W 2002 roku firma rozszerzyła działalność wkraczając na rynek mobile, który w tamtym czasie przeżywał prawdziwy boom. Konsekwencją działań rozwojowych był plan rozbudowy.
2006 rok
W 2006 roku wynikiem owej strategii była budowa wysokiej klasy centrum naprawczego o łącznej powierzchni użytkowej 2000 m2, które spełnia rygorystyczne normy jakościowe i technologiczne ochrony ESD. Dzięki pomyślnie zrealizowanej inwestycji powstało miejsce zatrudnienia dla ponad 70 nowych osób.

Dbamy o wygodę naszych Klientów

Z biegiem lat w domach konsumentów wzrosła ilość posiadanych urządzeń elektronicznych, tempo życia gwałtownie przyspieszyło, a czasu wolnego zaczęło brakować… Powstała więc potrzeba opracowania nowych rozwiązań.

Właśnie dlatego MIK jako pierwszy w branży RTV postawił na – szybkie i wygodne usługi door-to-door wykonywane w domu Klienta. Naszą działalność wspiera autorski system logistyczny w połączeniu z nowoczesną flotą kilkudziesięciu pojazdów oraz prężnie działająca sieć serwisów partnerskich zlokalizowanych w każdym regionie kraju. Zintegrowane metody działania zagwarantowały obsługę na najwyższym poziomie wydajności i jakości. Nowe standardy konkurowania na rynku sprawiły, że Centrum Serwisowe MIK stało się silnym ogniwem w sektorze usług.

Branża IT – Apple w Polsce

W 2009 roku tuż po premierze pierwszego iPhone’a, firma zdobyła autoryzację na naprawę produktów marki Apple. Bez wątpienia to ważne wydarzenie rozwojowe. MIK wkroczyło na szerokie wody branży IT – wówczas już bardzo ważnej, a dziś stanowiącej trzon gospodarek najbardziej rozwiniętych krajów świata.

Centralizacja i outscourcing

Owocem wieloletniej działalności jest zdobyte doświadczenie i wysoka konkurencyjność. Nowy rozdział w historii stał się początkiem dynamicznego wzrostu skali działania. MIK realizuje swoją działalność jako serwis centralny dla takich Producentów jak:

Lider rozwiązań B2B

Strategia dywersyfikacji portfela firmy i dalszy rozwój pozwala na zachowanie stabilnej pozycji rynkowej, dzięki czemu MIK jest wiarygodnym partnerem biznesowym w postrzeganiu branżowych Producentów i Dystrybutorów, dla których z powodzeniem realizuje nawet 15 000 zleceń miesięcznie.

© 1995-2023 CS MIK All rights reserved